PRZEPROWADZKITANIE USŁUGI  TRANSPORTOWE


ZADZWOŃ I WYCEŃ

 
71 70 70 085

-Bagażówka


-Transport krajowy


-Przeprowadzki


-Pakowanie


-Wnoszenie-Przewóz mebli


-Wywóz


Tanie przeprowadzki - Wrocław, cała Polska i Ue.

Witam na stronie firmy przeprowadzkowej z Wrocławia.

Naszą misją jest świadczenie usług transportowych i przeprowadzkowych na terenie województwa dolnośląskiego oraz całej Polski i Ue. Dysponujemy samochodami różnej wielkości, dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i zaproponować wszystkie przeprowadzki tanio. Doświadczenie i odpowiedzialne podejście do każdej przeprowadzki stawia nas na wysokim miejscu firm, które wykonują tanie przeprowadzki w mieście Wrocław, Katy Wrocławskie, Oława , Środa śląska, Trzebnica , Jelcz, Oleśnica , Brzeg dolny, Strzelin .

Przeprowadzki mieszkań.

Jesteśmy do dyspozycji prawie przez cały tydzień. Wystarczy zadzwonić i wycenić przeprowadzkę przez telefon. Dysponujemy doświadczonym zespołem i odpowiednimi umiejętnościami, aby podjąć się nawet najbardziej skomplikowanej usługi. Oferujemy kartony, taśmy, folie streczowe i bąbelkowe do zabezpieczenia. Standardem jest dla nas każdorazowe zabezpieczenie mebli.

Przeprowadzki biur.

Na terenie całego miasta Wrocław oraz całej Polski oferujemy profesjonalną obsługę firm i instytucji. Świadczymy usługi kompleksowe i dostosowane do zapotrzebowania naszych klientów. Dysponujemy zespołami 1 lub 2 a nawet 4-8 osobowych w zależności od potrzeb i oczekiwań. Nasze usługi transportowe wykonujemy solidnie i zawsze planujemy wszystko przed podjęciem działań.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO - NIEZOBOWIĄZUJĄCA WYCENA - ZADZWOŃ JUŻ TERAZ !!!