PRZEPROWADZKITANIE USŁUGI  TRANSPORTOWE


ZADZWOŃ I WYCEŃ

 
71 70 70 085

-Bagażówka


-Transport krajowy


-Przeprowadzki


-Pakowanie


-Wnoszenie-Przewóz mebli


-Wywóz


Oferujemy pełny zakeres usług dodatkowych w zależności od potrzeb:

Wnoszenie

Transport i wniesienie mebli do miejsca przeznaczenia wykonują osoby sprawne fizycznie i odpowiednio przeszkolone. Dysponując zespołem z dużym doświadczeniem zapewniamy sprawne i bezpieczne wniesienie transportowanego mienia. 

Zabezpieczenie

Do Państwa dyspozycji zapewniamy szeroki wachlarz dodatkowych przedmiotów do zabezpieczeń. Posiadamy folie streczowe, bąbelkowe, koce, pasy napinające, kartony, taśmy, materiały zabezpieczające. W większości przypadków wykorzystujemy potrzebne materiały, aby zapewnić odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa powierzonych nam przedmiotów. 

Montaż mebli

Również oferujemy montowanie i składanie mebli w Państwa mieszkaniu. Zakupione meble w sklepach wymagają odpowiedniego złożenia i starannego przygotowania do użytku. Na specjalne życzenie nasz pracownik zmontuje i ustawi wszystko w wybranym przez Państwa miejscu w domu. 

Wywóz starych mebli

Stara piwnica, zagracony strych? Nasza firma zapewni sprzątanie komórek i wywóz starych mebli w mieście Wrocław i okolicach. Opróżnianie lokali wykonujemy fachowo i pozostawiamy porządek po zakończonej pracy. Dysponujemy samochodami dostosowanymi do wywozu gratów, AGD oraz starych mebli.

Sprzątanie

Po każdej przeprowadzce zostawiamy porządek co jest dla nas standardem. Oferujemy również sprzątanie mieszkań po remontach i usługi porządkowe na terenie całego miasta.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem,
który odpowie na państwa pytania i przedstawi dokładną wycenę.